Visus užsakymus pristatysime
nemokamai
!

Pristatymas ir grąžinimas

Kiekvieną prekę gaminame individualiai, pristatymo laikas gali neženkliai kisti esant dideliam užsakymų kiekiui. Įprastai prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas, tačiau dėl COVID-19 pandemijos pristatymo laikas gali išaugti iki 5-15 darbo dienų.

Šiuo metu prekes pristatome tik Lietuvos teritorijoje.

Visus užsakymus pristatysime nemokamai!

Jūsų užsakymą kurjeris pristatys tiesiai į namus, tačiau jei pageidaujate, užsakymą bus galima nukreipti į pasirinktą paštomatą.
Nukreipimas į paštomatą vyksta gavus SMS žinutę iš kurjerio su numatomu pristatymo laiku. Jeigu pristatymo laikas Jums netinka – žinutėje bus pateikta internetinė nuoroda, kurią paspaudus galėsite redaguoti pristatymo detales.

Kiekviena prekė gaminama individualiai po užsakymo gavimo, todėl grąžinti prekės dėl užsisakyto netinkamo dydžio ar dizaino, galimybės nėra. Jei nesate tikri koks dydis jums yra tinkamas, galite pasinaudoti šia dydžių lentele.
Esant siuntos pažeidimams, kreiptis el. paštu į info@hip.lt dėl tolimesnių žingsnių.

Taisyklės:

• Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

• Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

• Kiekvieną prekę gaminame individualiai, pristatymo laikas gali neženkliai kisti esant dideliam užsakymų kiekiui. Įprastai prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas, tačiau dėl COVID-19 pandemijos pristatymo laikas gali išaugti iki 5-15 darbo dienų.

• Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų nesilaikymą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatytos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

• Kadangi kiekviena prekė yra gaminama individualiai po užsakymo gavimo, grąžinti prekės dėl užsisakyto netinkamo dydžio ar dizaino galimybės
nėra. Jei nesate tikri koks dydis jums yra tinkamas, galite pasinaudoti šia dydžių lentele.

• Jei siunta gaunama pažeistoje pakuotėje, Pirkėjas privalo nedelsiant apie tai informuoti Pardavėją.

• Pirkėjas privalo el. paštu info@hip.lt pateikti Pardavėjui pažeisto siuntinio ir (arba) prekės (-ių) nuotraukas.